Pavel1212

Dárek k otcovi k padesátinám

Co byste koupili svému otcovi k 50. narozeninám? Je mi 16 let a věnoval bych do toho tak dejme tomu max. 300 – 500 Kč. Narozeniny má za 4 týdny. Díky moc za každý tip 🙂
Doplňuji:
No…spíš do dnešní doby moc nepatří :D :D má rád dechovku, rád něco zakousne k snědku, rád cestuje a je evangelík…jestli takhle stačí :D

Nejlepší odpověď
rybíz

Nemohl bys napsat jeho koníčky, záliby apod.?
Doplňuji:
Mohl bys mu koupit dechovku na CD nebo kazetách ( např. EVA A VAŠEK ), pozvat ho do restaurace na večeři, nechat mu udělat dort, udělat grilovačku, koupit mu bílou košili do kostela apod.

Další odpovědi
oskar

Co tak kastl Prazdroje?Také existuje i dárkové balení.

salsa verde

taky jako dárky k padesátinám nejsou špatné různé dárkové poukazky nanákup zboží dle vlastního výběru, pokud je zahrádkář nebo kutil tak různé bau.. nebo horn.. a takové ale taky mu můžeš zaplatit třeba saunu nebo zdrav. masáž, nebo jízdenku-nějakou otevřenou ať si může vybrat termín sám…atp

http://darekpro­muze.webnode.cz/
http://tipnada­rek.webnode.cz/