Daňové přiznání – vysvětlení na řádku 9 a na řádku 13

Zajímalo by mně,co znamená Skutečně sražená daň z příjmu/na potvrzení o příjmech na řádku 9 nemám nic/ a pak Úhrn vyplacených měsíčních daňových bonusů/opět na řádku 13 nemám nic/Podávám si přiznání sama společně s mužem,jelikož manželovi jeho zaměstnavatel nechce odepisovat hypotéku.Takže jelikož má manžel větší příjem než já,tak si dceru píše on.

Odpovědi
Jambalaya

Máte-li pouze příjem z jednoho pracovního poměru a v řádku 9 není sražena žádná daň, pak není důvod k podávání přiznání ani vyúčtování. Žádnou daň jste nezaplatila, tak vám nikdo žádnou nevrátí. V čem je problém?