Avatar uživatele
Registrovaný

daně a úvěr na dům

Dobrý den,vzala jsem si úvěr na koupi domu a nyní při přiznání daní odevzdávám formulář z banky o úvěru svému zaměstnavateli. Zaměstnavatel po mě však požaduje i kupní smlouvu a výpis z katastru, což je pro mě nepochopitelné. Musím tyto informace poskytnout, aby mi bylo z daní odečteno? Je to ze zákona povinné? Děkuji H.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

ÚČETNÍ POSTUPUJE SPRÁVNĚ !

Musíte prokázat spojitost úvěru pouze s vaší osobou, resp. s nemovitostí, která je pouze ve vašem vlastnictví...

Pokud se chcete maspchisticky prohrabat v příslušných ustanoveních zákona o daních z příjmu, tak se podívejte níže na odkaz ve zdroji a pozornost zaměřte na ustanovení § 15, odstavce 3 a 4

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/dprij/cast1. aspx

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2242
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 1011
Zlatý mosoj 686
Zlatý led 548
Zlatý gecco 534
Zlatý zzzzz 450
Zlatý marci1 441
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý JájsemRaibek 423

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.