ufon009

Jak na daňové přiznání, když jsem student, avšak v roce 2014 jsem měl příjmy (v řádů tisíců) na DPP?

Zdravím,
mám dotaz ohledně podání daňového přiznání za rok 2014…

Jsem student, avšak v roce 2014 jsem měl příjmy (v řádů tisíců) na DPP, nicméně jsem neuplatnil studentskou slevu. Teď bych chtěl formou daň. přiznání tyto daně zpět, což je možné po vyplnění přiznání…

nicméně, půlroku jsem pracoval v Británii, a měl jsem příjmy tam (závislá činnost), a také tam byly tyto příjmy řádně zdaněny…

Je tedy nutné tyto příjmy uvádět v daňovém přiznání v čr za rok 2014, nebo ne?

Děkuji za odpovědi…

Odpovědi
JájsemRaibek

Dle mého názoru určitě ne, myslím, že ČR má s VB uzavřenou dohodu o dvojím zdanění.