Dána výpověď zaměstnavatelem

dobry den
mela bych dotaz,pokud mi byla dana vypoved zamestnavatelem dle § 52/e s dvou mes.vypovedi placenou v 60 % a zamestnavatel mi nabidl dohodu ,ze by mi vyplatily v nejblizim vyplatnim terminu penize,na ktere mam narok,nestracim tim narok na uplatneni pokud by se prokazalo ,ze se jedna o nemoc s povolani,kde bych vlastne mohla podat zalobu pro neplatnou vypoved?dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
standa

Teoreticky by se nějaká ´dohoda´ o jednorázovém způsobu výplaty (dejme tomu nějakou zálohou v předpokládané výši budoucí mzdy) dala napsat…

Ale doporučuji do této ´akce´ nejít, nic vám nepřinese (kromě ZRYCHLENÉ) výplaty. A je i docela pravděpodobné, že by pak šikovný právník mohl s vaší neopatrnou dohodou manipulovat tak, že by mohl být problém s uplatňováním případných budoucích náhrad škod z titulu případné žaloby na neplatnost výpovědi ap.