skorcovaz

Dámy, slyšely jste o Čurokapu?

Použily by jste ho?

Nejlepší odpověď
rynek878

Čurokap je revoluční pomůcka, která mění životy žen.

Ať již se rozhodnete čurokap používat k tomu, abyste si nemusela sedat na méně než vábných veřejných záchodcích nebo pokud díky vašemu povolání nebo oblíbenému koníčku představuje problém močení v obvyklém podřepu, přináší čurokap skvělé řešení. Pomůcku čurokap mohou ženy používat v situacích, kdy je močení v podřepu nepraktické, obtížné nebo může vyvolávat rozpaky nebo všude tam, kde jsou k dispozici nehygienické toalety nebo kde žádné toalety nejsou na dosah.

Z používání pomůcky čurokap může mít tedy užitek řada žen:

  • ženy provozující pěší turistiku
  • při táboření
  • lyžařky
  • ženy, které hrají golf
  • cyklistky
  • ženy věnující se kanoistice
  • horolezkyně
  • jezdkyně na koních
  • ženy, které létají na větroni
  • pilotky
  • badatelky věnující se pozorování ptactva
  • při jízdě v autě
  • na festivalech a při koncertech
  • na procházkách se psem
  • řidičky kamionu na dlouhé vzdálenosti
  • potápěčky
  • na dlouhých túrách
  • na dovolené
  • rybářky lovící na udici i na mušku
  • vyznavačky joggingu, běžkyně a atletky
  • vyznavačky windsurfingu
  • jachtařky
  • ženy v armádě
  • policistky
  • pracovnice záchranářských služeb

Pomůcka čurokap je rovněž vynikající, jste-li méně mobilní:

  • hospitalizované pacientky
  • ženy na invalidním vozíku
  • postižené ženy a ženy s narušenou mobilitou
  • ženy s problematickou kontinencí
  • těhotné ženy
  • starší ženy
  • ženy upoutané na lůžko
  • ženy při poskytování vzorku moči
  • ženy se zraněním
  • ženy v době rekonvalescence po chirurgickém zákroku
  • ženy trpící artritidou

link:

Zdroj: http://www.bom­bahracky.cz/cu­rokap-curokap-novinka-p-2968.html?lan­guage=en

Další odpovědi
anonym

Nemáte to vůbec jednoduché,ženské.

hanulka11

Tak to je bomba, určitě bych ho někde použila, kde není možnost se svléknout a jen se otočit a bylo by to . Jednou být jako muž…ve stoje si „ulevit.“

ReHu

No to je teda věc. Asi by to chtělo trochu praxe.
Ale když zavzpomínám na doby, kdy jsem seděla v kajaku, na sobě „přicuclej“ mokrej neopren, chtělo se mi, ale představa půlhodinové manipulace s neoprenovým oblečkem mě zdržovala stále více 🙂. Nebo v zimě na horách, když mám na sobě mnoho vrstev a ve nějaké chajdě je nevábný pidihajzlík, kde se sotva otočím, natož vysvleču všechno, co je potřeba 🙂…