JájsemRaibek

Dámy, nosíte rády sukni?

Nosíte rády sukni? A půjdete dnes ven v sukni?

Odpovědi
Kepler

Proč se ptáš jenom dam? Sukni nosí i chlapi, třeba Skotové, nebo Řekové. Já bych ji nosil docela rád, hlavně v parném létě. Prdy se rychle rozptýlí a vercajk je líp chlazený. Ale za dnešního počasí – nebrat!

da ny

Dnes v sukni nakoupit a do práce nepůjdu ;) Máme zde „aprílové počasí“, větrno, déšť se střídá se sluníčkem, modrá obloha s šedivou..
Sukni běžně nenosím, v létě nosím šaty.