Lul

Dámy, nechaly jste se někdy líčit v nějaké z parfumerií?

Myslím tím Douglas, Sephoru apod. Sama se nelíčím, ale chystám se na ples a ráda bych se svěřila do schopných rukou, zajímají mne tedy vaše zkoušenosti, pokud máte a samozřejmě cena za služby. A pokud máte i nějaké zkoušenosti s vytvářením účesu v kadeřnictvích Cut&colour nebo Klier, také se prosím podělte.
Děkuji 🙂

Odpovědi
lota

Ne a ani bych se nenechala, v parfumerii se líčit mi přijde dost zvláštní, to už bych si raději našla nějakou kosmetičku/vi­zážistku.