milablond

Damy, jakou lestenku na okna byste mi doporucily?

V posledni dobe mam jen spatne zkusenosti s lestenkama a okna za boha nemuzu dolestit.

Nejlepší odpověď
annas

Nikdy jsem žádnou leštěnku na okna nepoužívala. Umyji skla a rámy vodou se saponátem, který mám po ruce. Pak vyleštím mikrovláknovou utěrkou.

Nedávno jsem zkoušela mýt okna pudinkovým práškem, krásně se leskla, ale šmouhy jsem musela odstranit mikrovláknovou utěrkou.

Jinak se zkuste podívat do archívu, kde je několik stránek rad na mytí oken.. Třeba vás některá zaujme.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=le%C5%A1t%C4%9Bnka%­20na%20okna

Další odpovědi
gecco

Vykašli se na leštidla, myj okna jen saponátem a lešti mikrovláknovou hadrou – snadné, rychlé…
😉

Agneta

Okenní sklo čistím „lihem na okna“. Nastříkám, a čistím kuchyňským papírem (z role).
Jak jinak?:D
I rámy tak čistím.

klumprt

Tato otázka je silně genderově nekorektní. Zvažuju, že bych ji nahlásil. 🙂

gecco

Vony si nekerý baby myslí, že bychom se bez nich neobešli…
😉
Mýlí se – bez některých bychom se obešli snadno…
😉

anonym

Otázka byla pro dámy, pánové.

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Něco podobného jsem chtěl taky napsat,ale byl jsi rychlejší.;-)

ten který je

Příspěvek smazán administrátorem.

Agneta

ten který je kuřák >>> jakto, že tady děláš reklamu na cigerety?