kablik

Dámy, jaké povlečení?

Dáte přednost povlečení na postele pokud si to můžete dovolit, obyčejnému bavlněnému, krepové, damašek, kanafas nebo luxusní satén?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Na zimu mám ráda flanel- neboť v pokoji netopíme .
Jinak krep nebo pěknou pravou bavlnu . Satén nesnáším .

Další odpovědi
anonym

Mám povlečení z různých materiálů a střídám je podle ročních období. V zimě upřednostňuji flanel a froté, v létě dávám přednost chladivému saténu a bavlně. Dost povlečení mám z damašku. Prostě záleží na tom, v čem se člověku dobře spí.

Magda_Dockal

Satén nejraději v létě. Ale záleží na osobních preferencích, je to docela nepraktická tkanina.