tom004

Dámy,jaké máte zkušenosti s platností této věty?

Pohled na pěkný šroubovák a jiné nářadí,má na mužský mozek stejný účinek,jako pohled na nahé ženské tělo.

Nejlepší odpověď
arygnoc

nejsem dáma a proto mohu 100% potvrdit, že MŮJ pohled na šroubovák a na nahé ženské tělo je velice, ale velice rozdílny.

Další odpovědi
Lenjička

Řekla bych, že pohled je u správného muže stejně intenzivní.
Když jdeme do OBI, přítel dokáže u šroubováků a šroubků strávit dvě hodiny důkladným prohlížením a přemýšlením. Vůbec netuší, že jsem zatím prošla celý obchod, vybrala závěsy, nakoupila svíčky, prohlídla světla do dětského pokoje a popovídala si s prodavačkou.
Stejně tak, když k němu přistoupím úplně nahá, nasadím neviný pohled a laškovně se usměju, zapomene na kamaráda na ICQ, na hlad, neslyší zvonit telefon a je hypnotizovaný 🙂
Závěr: Pohled na pěkný šroubovák a jiné nářadí,nemá na mužský mozek stejný účinek,jako pohled na nahé ženské tělo, ale intenzita prožitku je zajisté stejná 🙂

kropitko

No tak já mám doma chlapa, kterého naštěstí šroubováky nevzrušují tolik jako já,,,:-D

ten který je

Nemám rád šroubovák,to znamená nějakou blbou práci.Raději ženu,ale nesmí po mně chtít abych něco spravil.:-)