Avatar uživatele
tom004

Dámy,jaké máte zkušenosti s platností této věty?

Pohled na pěkný šroubovák a jiné nářadí,má na mužský mozek stejný účinek,jako pohled na nahé ženské tělo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 4773 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

nejsem dáma a proto mohu 100% potvrdit, že MŮJ pohled na šroubovák a na nahé ženské tělo je velice, ale velice rozdílny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lenjička

Řekla bych, že pohled je u správného muže stejně intenzivní.
Když jdeme do OBI, přítel dokáže u šroubováků a šroubků strávit dvě hodiny důkladným prohlížením a přemýšlením. Vůbec netuší, že jsem zatím prošla celý obchod, vybrala závěsy, nakoupila svíčky, prohlídla světla do dětského pokoje a popovídala si s prodavačkou.
Stejně tak, když k němu přistoupím úplně nahá, nasadím neviný pohled a laškovně se usměju, zapomene na kamaráda na ICQ, na hlad, neslyší zvonit telefon a je hypnotizovaný 🙂
Závěr: Pohled na pěkný šroubovák a jiné nářadí,nemá na mužský mozek stejný účinek,jako pohled na nahé ženské tělo, ale intenzita prožitku je zajisté stejná 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

No tak já mám doma chlapa, kterého naštěstí šroubováky nevzrušují tolik jako já,,,:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nemám rád šroubovák,to znamená nějakou blbou práci.Raději ženu,ale nesmí po mně chtít abych něco spravil.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek