Michala11

Jiný názor

Zdravé sebevědomí, „koule“, dospělost a samostatnost. A pak už může mít i pudel ošlehanou větry:) Výběr v anketě nic moc.

Další odpovědi
marci1

Jiný názor

Mužný typ by měl být hlavně muž. Žádný neandrtálec, který mě praští kyjem po hlavě, macho, který si myslí, že mu budu líbat nohy nebo superman, který předvádí své svaly nebo pindíka. 🙂

zjentek

Jiný názor

Tak já bych si jej prosím představovala jako Jasona Statthama, to je jasný a potom taky jako Exla Rouze kdysi anebo ten druhej, jak se pak podříz ve vaně, Cocain anebo tak nějak…

(Znejtek mne k tomu chvíli pustil, děkuji)

paul1

Jiný názor

Mužný typ – na to mají asi jiný názor muži a jiný ženy. Ale podle mých zkušeností u velkého množství žen převažuje názor, že by to měl být takový „drsňák“. Jenže u mužů tohoto typu
mohou narazit. Drsné způsoby uplatňuje i v manželství a žena občas dostane přes …

lus78

Jiný názor

Každý z těchto pánů má něco do sebe. Každý z nich je svým způsobem mužný.

zett

Jiný názor

Nějakýho rozumnýho, chytrýho, gentleman, chápavý, milý, pozorný, sympatický ;)

Michala11

Paul1– Mužný muž „drsňák“ svou ženu nebije, to dělají nevyrovnaní sraby.

zjentek

Paul1– …přes frndu?

zjentek

Marci, to je krásná (a jistě i zbožná) představa mužnýho typa… vidět jej jako kus mozku bez hmoty (;

Kepler

michalo, já vím. Ale možností je tam jenom šest. Například mou osobnost nebo Putina tam už dát nešlo…:-))

Michala11

S Vámi a Putinem by to bylo určitě zajímavější. Jsem sama zvědavá, jak dopadne anketa:)