Avatar uživatele
Kepler

Dámy, do kolika let věku jste se cítily mladé?

Stály byste o kouzelný smartphone?

doplněno: „V životě ženy poznáme sedm období: batole, dívenka, slečna, mladá žena, mladá žena, mladá žena, mladá žena.“

  • George Bernard Shaw

pixabay:

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, redy, briketka10, marci1, Lamalam, talka, gecco před 2605 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Dámy se cítí, podle mne, mladé do ´konce věků´…
😉
Nedámy/i mne nezajímaj…
😉
Koneckonců – já su věčnej (a vděčnej) puberťák…
A taky nemám a nepotřebuju žádnej ´smártfoun´…
😉

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Impertinentní otázka. Proč ten minulý čas? Já se mladá cítím stále.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Ač jsem starší, ale cítím se stále mladě.
Můj věk bych hádala na takových 25 let 😁

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pocitová mladosť človeka nie je úmerne závislá na jeho veku, ale skôr na jeho pohľade na život. Starým človekom môže byť aj 17-ročný vo svojom pasívnom živote, ak sa tak cíti… rovnako ako mladým vo svojich 90-tych narodeninách plných aktivity a radosti zo života.
Cítim sa stále ešte mladá aj keď s väčšími skúsenosťami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Medulka.013

Mně je 35 let a cítím se být stále dítětem a často se i jako dítě chovám. Věřím, že mladě se proto budu cítit celý život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Zrovna dneska jsem si dělala test mentálního věku. Je mi 22 a mentálně prej 32. Občas se cítím jako dítě, občas si řeknu „jéžiš, já už jsem stará“, když zjistím, že písnička, na kterou jsme pařili jak diví na dýze na táboře, je už přes 10 let stará a podobně. A že polyfonní vyzvánění už není kůl >.<
Jsem stále ještě slečna a nemám ráda, když mě někdo osloví „paní“, to si pak připadám nějak moc důležitě.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Bavič Novotný jednou říkal, že člověk (tedy i žena) by se měl vždy, po celý život cítit o 15 let mladší. 🙂
Myslím si, že tato žena by nějaké kouzlo potřebovala. Vypadá na 100, ale má „pouhých“ 63 let!: http://jpeg.cz/i­mages/2017/03/­03/XVHUj.jpg
🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Jako ten pán, co padal dolů ze 13. patra a v každém patře si říkal „zatím dobrý, zatím dobrý“. S každým rokem navíc si i já říkám „zatím dobrý – než bude hůř“.:-)
Pár křížků na krku už mám, duševně mladá, ale fyzička už pokulhává a to mi moc vadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
monikaops

Jelikož je mi 27, tak se cítím mladá :D.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

marci: ale ano, proč ne? Jenže v 70ti jim to moc nepomůže. Na druhé straně, jako třicátník jsem se jako puberťák taky cítit nechtěl.

před 2605 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Lamalam: jo, je to poněkud impertimentální otázka. Já jsem jenom fakt zvědav, jestli nějaká baba přizná, že už je za datem expirace 🙂

před 2605 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Záleží od toho o akú „expiraci“ ide.
Priznám, už nie som dosť mladá na absolvovanie Základnej školy, to už naozaj som expirovaná, ale… Ale chuť učiť sa získavať nové a nové znalosti ma nútia stále žiť plným životom a neupadať na mysli…
Ale vy ako človek XVII.storočia máte zjavne na mysli inú, tú kinetickú „párovou expiraci“ z pohľadu matematika, astrologa, astronoma, optika a evangelického teologa… No k tomu vám nepomôžem

před 2604 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

🙂 Ne, měl jsem skutečně na mysli záruční dobu, best before apod. Kupodivu jsem to slyšel od starší ženy: „já už jsem dávno po záruční době“ 🙂

před 2604 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Já říkám, že už jsem za zenitem:-))

před 2604 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Niekedy stačí dvihnúť hlavu a pozrieť smelo zenitu do očí, uvidíte, ako sa hneď vzdialí

před 2602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

To ti žádná nepřizná.

před 2605 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Asi ne, ale já jsem si to přiznal. Jinak bych si nedělal pr*el z tak vážné věci 🙂

před 2605 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek