kapka

Dámy, co to s vámi udělá?

Při představě, že jste železniční most a přejíždějí po vás nákladní vagóny plné nahatých, chlupatých chlapů?
Více v článku http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/222646-radim-uzel-orgasmus-zeny-v-50-letech-a-dnes.html
Už tady asi deset minut brečím smíchy. 😁

Odpovědi
anonym

nahatých beru,chlupatých neberu

hanulka11

a já jsem se zasmála co v 50.letech radil ženám časopis Vlasta -fakt dobré rady hihihihi

iceT

Taky jsem ten článek četla a mám za to,že existují 100% spolehlivější metody k dosažení…já v těch letech byla ještě u taty v gatích,tak nevím jaké byly postupy,ale tento způsob…no nevím,nevím,jestli by to někomu pomohlo…