Dámy a pánové

delalo by Vam potize v dnesni dobe ,vyjit na ulici ve stylu 30tych let.Ta moda i ucesy byli uzasne,kdybych mela moznost,tak vykrocim.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No problem. V žádném případě by mi to potíže nedělalo. Mám však podmínku.Půjdeš se mnou.

Další odpovědi
Nuk nuk

Proč ne. Jednou jsem si takhle vyrazila téměř ve stylu secese. Navíc, dnešní doba už dávno není tak uniformní, takže pokud se Vám 30. léta líbí, nikdo do toho nemá co mluvit.

Vicki

Vůbec ne-kdyby byla příležitost,s ra­dostí bych tak vykročila.Byla to krásná moda.

vecernice

Proč ne,kdyby jsme byli třeba celá banda,dala by se tak prožít i delší doba a trochu bychom se do té doby možná i vžili.

domííík

bud sama sebou ne takovou jakou te chteji kit ostatni

Anonymky

kdo ti v tom brání???