Daly by jste ruku do ohně? viz dále info po rozklik

spálily jste se už někdy někdo nebo museli udělat nějaký čin když jste byly třeba v nouzi či už jste neměli na výběr?

Nejlepší odpověď
Reezo

Nikdy jsem vědomě sám sebe nespálil. Ovšem nepozorností se to stane hned 🙂

Další odpovědi
Drap

Spálil jsem se už dokonce několikrát. V každé situaci , nebo alespoň v té předcházející, má člověk vždy na výběr. Záleží jen na něm, co si vybere.

jirkajirka

Jako hasič jsem se spálil několikrát.

Radomír.cz

Ne, a ani kdybych byl v krizi, nic bych nikdy nezapálil. Dobrá otázka. Radomír.cz

Kelt

Samozřejmě, že bych dal ruku do ohně. Pokud by ovšem nebyla moje a já se nemohl jinak bránit a s tím člověkem by to nešlo jinak řešit, než mu strčit ruku do ohně. A určitě každý aspoň jednoho takového člověka zná, kterému by dali ruku do ohně.