mosoj

Další zdražení na obzoru .

Prasata si prý nemají s čím hrát a jim smutno. Podle nařízení EÚ se musí kotce pro prasata přebudovat na skupinové ( asi jde o povinný grupensex).
Ve svém důsledku se bude opakovat situace jako u vajec. Vepřové maso zdraží minimálně o 20 %.
Kam až to povede ?

Stručná rekapitulace fantasmagorií z EÚ:

1. Biosložky v benzínu a naftě. Ve svém důsledku zdražily tyto PHM a má to větší negativní dopad na životní prostředí.

2.Větší komfort pro slepice. Následky právě prožíváme.

3.Zákaz klasických žárovek. Ceny těch ostatních nám vyrážejí dech.

4.Zákaz nafukovat balonky pro děti mladší 14 let. Zřejmě je počet úmrtí dětí z těchto důvodů vyšší než počet obětí v nesmyslných současných válkách. Za celý svůj život jsem se nesetkal s nějakým případem kdy by zemřelo dítě v důsledku nafukování balonku.

5. Nyní větší kotce pro prasata a dostatek klacků na hraní.

Toto a další ptákoviny vymýšlejí naši eurokomisaři min. za 500 000 Kč měsíčně.

Nejlepší odpověď
briketka10

jo to jsem se včera chtěla aktuálně ještě mrknout na Seznam co píšou o Semtínským požáru, hned to bylo stažený a místo toho velká fotka, jak si prý slepice nyní protahují svá křídla..
http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/263227-slepice-si-protahuji-kridla-na-plose-o-200-cm2-vetsi-vejce-to-zdrazilo-o-tri-koruny.html
a včera, jak lidi kupovali levný olej v Liberci ??
http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/171527/si­lenstvi-v-liberci-a-hradci-lide-se-v-obchode-rvali-o-zlevneny-olej.html
proč néé, když nejsou peníze..

měli by udělat akci na vajíčka a já osobně bych najela do Globusu s kárkou, nakoupila několik platíček s několika vejci bych zajela do Prahy, ona by pořádně do té demonstrace důchodců pěkně v té skořápce dozrála a to by byl pak pušinec na házení paráda :DD

Další odpovědi
pusinka50

Mám dojem, že se pořád vymýšlí nějaké dúvody, aby byl důvod zboží zdražit. No nevím, jak vy, ale já už mám do peněženky pořádně hluboko:-( a už se zas bude zdražovat, nevím, kam až nás chtějí zahnat.