mosoj

Další test.

http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2011/10/3­1/velky-test-z-dejepisu-zs/

Raději jsem to ani nezkoušel.

Nejlepší odpověď
Illines

Jsem na tom vyborne,jen jedna spatna.Zajimave.

Další odpovědi
štamgast

4 špatně, ale nepochopil jsem otázku, kde byla správná odpověď Josef II, přece to byl syn Marie Terezie a ten zrušil nevolnictví a ne to, na co se tam ptá, nebo o tom alespoň nevím…

hanulka11

nic moc 16/20, ale na to ,že dějepis nebyl nikdy mým šálkem kávy … to beru

WeeBear

Jsem na „dobré“, ale čekala jsem to. Sama se přiznám, že byť vím, že je dobré vědět o minulosti, tak mi to lezlo „druhým uchem ven“..

IK

Tak jsem si myslela že vím jistě 4, ale správně byli jen 3 a těch 12 z 20ti jsem nastřílela jako ve škole od boku, řekli mi že mi není dějepis cizí, ale já vím svoje 🙂

iceT

Omlouvám se,ale tenhle ani radši zkoušet nebudu,neboť data a události mi splývají a dějepis mi nikdy nešel,přiznám se bez mučení.

pokazdejinak

2 špatně – nevěděla jsem tu renesanční stavbu a ještě pragmatickou sankci – dějepis mě docela bavil, takže mě i tyhle chyby trochu mrzí…

pusinka50

12/20. Na to, že mě dějepis nikdy nebavil a nešel mi do hlavy, tak to, že znám aspon ta základní důležitá historická data mi k životu zatím stačilo. 🙂