annas

Další tajemno – zabil Američan na zahradě chupacabru?

Opět neúplná informace. Někde jsem četla, že v prosinci prý bylo v americkém Kentucky zastřeleno mýtické zvíře chupacabra (chupar cabra – vysávač koz).

Děkuji.

Nejlepší odpověď
vagra

Již více než sto let je z ostrova Portoriko hlášeno pozorování záhadného tvora. Lidé z něj mají mimořádný strach a jsou zjištěny i případy zaútočení tvora na člověka. Zoufalí vesničané nacházejí svá domácí zvířata mrtvá bez kapky krve.
Zvíře zastřelil bratr Stacy Womackové, která pracuje v Ellen Trout ZOO se zvířaty už déle jak dvacet let.
Nejdříve zvíře střelil, pak ho svázal provazem a odnesl do domu pro bližší prozkoumání.Když jí bratr zavolal, aby přišla pořídit fotografickou dokumentaci, tak po cestě viděla i další podobné zvíře. Podle jejího popisu, když přijela na místo nemohla uvěřit svým očím. Zvíře vypadalo mrtvolně. Jeho přední nohy byly výrazně kratší, než zadní a přestože bylo střeleno, žádná krev z onoho místa nevytékala. Prostě jako kdyby bylo mrtvé už nejméně měsíc. Mohl by to být kříženec psa s kojotem. Pakliže by to tak bylo, tak teoreticky Chupacabra nikdy nebyl ničím jiným, než výplod úchylného křížení dvou živočichů.
Další podrobnosti na zdroji

Zdroj: http://www.vol­ny.cz/rojar/cryp­tozoologie/4_sel­my/10_chupa.htm

Další odpovědi
hanulka11

Nějak nevím…ale tyto tajemné věci mě nechávají chladnou…moc tomu nevěřím, lidé odjakživa měli rádi tajemno a dost si vymýšleli,no ale budiž......

Znovu se totiž podařilo odstřelit jedince chupacabry. Američan Mark Cothren zastřelil zvíře, které se objevilo na jeho pozemku, potom co jej nedokázal jednoznačně identifikovat. Když ukázal zastřelené zvíře sousedům, začalo celé okolí spekulovat o dalším exempláři chupacabry. Chycené zvíře předal odborníkům, ani ti ho nedokázali určit. Zvíře o velikosti kočky mělo dlouhé uči, špičatý čumák, dlouhé prsty a drápy a bylo zcela lysé. Jak mohlo přežívat v zimním období je zcela záhadou. Jedná se o další z mnoha nezvratných důkazů o chupacabře. Můžeme jen doufat, že se ji někdy podaří odchytit živou a že bude moci být s jistotou zařazena do zoologického systému.

aloevera5

Co se tady člověk všechno nedozví? :o))

Zdroj: http://tajemstvi­.webnode.cz/fo­togalerie/chu­pacabra/