Hykam

Další správná odpověď na otázku

Když už je pod otázkou několik správných odpovědí, napíše stejnou odpověď i vy? i když už by to byla po několikátý stejná odpověď.

Nejlepší odpověď
iceT

Ne, neodpovím

tedy většinou,protože už bylo zodpovězeno,ma­ximálně jen něco doplním,ale opakovat už řečené,to ne

Další odpovědi
www

Ano, odpovím

Pokud mám předchozí odpovědi oč doplnit, rozšířit či jak upřesnit, tak nepovím i já.
Doplňuji:
Oprava: „..odpovím..“
A stává se to poměrně často u otázek mně blízkých.

briketka10

Ne, neodpovím

nemůže se to kolikrát stát, přečteš si např.
jen jednu, dvě odpovědi, máš jiný názor a
dál tě to nepustí, než dopíšeš jsou další
napsané, nevím, jestli to píšu dobře a ten
systém tak funguje, ale asi jo teď dám
odepsat a bude hafo odpovědí, nebo taky
ne, nevím :o)

Nykki

Jiná odpověď

Doplňuji:
Jak kdy.. někdy něco doplním nebo se mi často stává,že si přeštu ozázku bez odpovědi,potom na ni odpovím a když se podívám,všimnu si ,že někdo byl rychlejší :)

Elis Pokorná

Ne, neodpovím

anonym

Jiná odpověď

Doplňuji:
Odpovídám v takovém případě pouze tehdy, když předchozí odpovědi nejsou úplné a mám je čím doplnit, nebo když mám na věc jiný názor. Je-li to v pořádku, tak správnou odpověď pouze oboduji.
Mnohdy se stává, že odpovídám a není tam ještě odpověď žádná a když odpověď odešlu, tak tam už jsou klidně i tři. Mnohdy chybné. Dělávala jsem to dřív tak, že pokud tam byla správná odpověď, tak jsem svou odpověď smazala. Mazání mi ale většinou nefunguje, takže to neřeším. Zřejmě jsem byla jedna z mála, které takový přístup připadal normální (alespoň u nechatovacích otázek).
Spíš mám pocit, že hodně uživatelů tu napíše sebevětší hloupost, jenom aby alespoň něco napsali. Někteří uživatelé přispívají skoro pokaždé s dost velkým časovým odstupem a jejich odpovědi bývají věcně správnější. Ikdyž se také už stalo, že takový uživatel odpověděl s odstupem dvou dnů a napsal stejnou odpověď, jako byla ta dříve vložená.

JuddH

Ano, odpovím

Doplňuji:
Musím přece ukázat, že to vím.

Sůwa

Úmyslně bych to určitě neudělala, to by mi mohl „kodexman“ pěkně vpálit, jako to občas někomu udělá 🙂

annas

🙂