Avatar uživatele
Hykam

Další správná odpověď na otázku

Když už je pod otázkou několik správných odpovědí, napíše stejnou odpověď i vy? i když už by to byla po několikátý stejná odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, briketka10, anonym, anonym před 4097 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Ne, neodpovím

tedy většinou,protože už bylo zodpovězeno,ma­ximálně jen něco doplním,ale opakovat už řečené,to ne

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Ano, odpovím

Pokud mám předchozí odpovědi oč doplnit, rozšířit či jak upřesnit, tak nepovím i já.
Doplňuji:
Oprava: „..odpovím..“
A stává se to poměrně často u otázek mně blízkých.

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Ne, neodpovím

nemůže se to kolikrát stát, přečteš si např.
jen jednu, dvě odpovědi, máš jiný názor a
dál tě to nepustí, než dopíšeš jsou další
napsané, nevím, jestli to píšu dobře a ten
systém tak funguje, ale asi jo teď dám
odepsat a bude hafo odpovědí, nebo taky
ne, nevím :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nykki

Jiná odpověď

Doplňuji:
Jak kdy.. někdy něco doplním nebo se mi často stává,že si přeštu ozázku bez odpovědi,potom na ni odpovím a když se podívám,všimnu si ,že někdo byl rychlejší :)

Upravil/a: Nykki

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elis Pokorná

Ne, neodpovím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiná odpověď

Doplňuji:
Odpovídám v takovém případě pouze tehdy, když předchozí odpovědi nejsou úplné a mám je čím doplnit, nebo když mám na věc jiný názor. Je-li to v pořádku, tak správnou odpověď pouze oboduji.
Mnohdy se stává, že odpovídám a není tam ještě odpověď žádná a když odpověď odešlu, tak tam už jsou klidně i tři. Mnohdy chybné. Dělávala jsem to dřív tak, že pokud tam byla správná odpověď, tak jsem svou odpověď smazala. Mazání mi ale většinou nefunguje, takže to neřeším. Zřejmě jsem byla jedna z mála, které takový přístup připadal normální (alespoň u nechatovacích otázek).
Spíš mám pocit, že hodně uživatelů tu napíše sebevětší hloupost, jenom aby alespoň něco napsali. Někteří uživatelé přispívají skoro pokaždé s dost velkým časovým odstupem a jejich odpovědi bývají věcně správnější. Ikdyž se také už stalo, že takový uživatel odpověděl s odstupem dvou dnů a napsal stejnou odpověď, jako byla ta dříve vložená.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JuddH

Ano, odpovím

Doplňuji:
Musím přece ukázat, že to vím.

Upravil/a: JuddH

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Úmyslně bych to určitě neudělala, to by mi mohl „kodexman“ pěkně vpálit, jako to občas někomu udělá 🙂

před 4097 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

🙂

před 4097 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek