vevinka007

Další otázky

Mám ještě otázky..:)

  1. Znáte nějaké vědce z ČR ? A můžu jim posílat své názory apod..?
  2. Když bych chtěla do Bruselu psát nějaký nový zákon (do zákonodarné moci) můžu psát i česky?
  3. Dá se zařídit to, že může přijet česká televize až ke mě domů? A dali by to do vysílání? A co bych musela udělat? Např. bych chtěla zpívat děkuju…

Nejlepší odpověď
Drap

Vědce by jsi mohla nalézt na stránkách vědeckých pracovišť.
Do Bruselu na EU můžeš psát v kterémkoli jazyce členských zemí, tedy i česky.
Aby přijela televize přímo k tobě, musíš dohodnout přímo s televizí. Pokud to bude pro ně zajímavé, určitě přijedou.

Další odpovědi
zjentek

  1. soukromé kontakty na vědce ti nikdo nedá, ostatní je na webu- musíš vědět, co hledáš ,)
  2. do bruselu můžeš psát česky co chceš, v tom ti nelze bránit. Evropské zákony tam ale tvořit v této fázi nebudeš ,)
  3. ČT na 100% nepřijede, když jim sdělíš, že chceš ve vysílacím čase zazpívat. Vysmáli by se ti. A co bys musela udělat aby přijeli? ..vydírat vědce, znásilňovat brusel, vyhrát pěveckou soutěž v tv ,)

Funna

  1. posílej si jim, co chceš…podstatné je, jestli to bude někdo číst…
  2. jako, že napíšeš zákon a pošleš ho do Bruselu? no to asi těžko…
  3. proč se ptáš nás, jestli dá televize něco do vysílání…to přece zaléží na nich, jestli jim tvůj zpěv bude připadat vysílatelný…

ale vzhledem k tomu, jak se ptáš mi připadá, že jsi ještě „střelené“ děcko, bez realistického uvažování…takže asi ne…

anonym

Vevinko, takže provedem shrnutí i u Tebe:
za dobu od svého přihlášení jsi položila 103 otázek. Jako zajímavých jich bylo hodnoceno 27. Doufám, že se tomu nedivíš. Většina otázek se týká koní(případně jiného zvířectva). Dále problémů se školou – po projití tvých otázek si nejsem jistá, ve kterém předmětu nemáš problémy. Neuváděla jsi zpěv a tělocvik, tak tam to možná zvládáš. Spousta otázek se týká zpěvu. Já sama už jsem Ti odpovídala alespoň pětkrát na jedno a totéž téma. Zřejmě si děláš „srandu“ z nás všech i z admina. Jsou to třikrát, ale dokonce i sedmkrát opakované otázky – podvádění jako hrom.
Ještě tě zajímá, jak na nás zapůsobíš různými píchnutími kdekoliv v těle a další anatomické „zvláštnosti“, kterými nás tady vydatně zásobuješ.
Teď řešíš opakovaně nesmysl – předložení zákona tebou vypracovaného komukoliv – potřetí téměř identický dotaz. Naprosto k ničemu s nulovou informativní hodnotou pro tebe, protože jsi kvalitní odpovědi dostala už na první otázku tohoto druhu. Ty ale odpovědi nejspíš ani nečteš. Zřejmě se úžasně bavíš, že se ti tu snaží dospěláci seriozně poradit a odpovědět.
Psala jsem to včera tvé vrstevnici: chce to sebrat ti počítač a dát ti pořádnou práci. Stanovit ti, kdy se budeš učit místo aby nás tady „děsila“ svými úpěnlivými prosbami o pomoc se tvým špatným prospěchem, zderavím atd.
Jsi další ze školaček, které se zjevně nudí a chodí si na PORADNU Odpovědi.cz „poklábosit“.
Uč se. Kdyby se ti časem podařilo přece jenom uspět jako „zpěvačka“, budeš toho muset dost ovládat, budeš se muset dokázat prosaidt. K tomu ještě budeš muset mít manažera. S hloupou holkou si každý snadno poradí, tak se snaž nebýt pro nikoho snadná kořist. Jenom dobrý prospěch a vzdělání ti dá solidní start do života.