Krčálek

Další otázka ohledně seriálů – nejlepší postava z ženatého se závazky.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Rocker

Al

Nebyl to ten seriál,kde byl Al Bunda?Jestli jo,tak Al byl boží,jeho žena taky.A Dceruška taky nebyla k zahození:-)Viděl jsem to kdysi dávno,ale něco si ještě pamatuju

mojitek

Al

Tak nej byl Ed Oneil(Al),ale i Peggy,Kelly,Marcy a její 2.manžel hráli naprosto úžasně.Jeden z nej seriálů co jsem kdy viděl.A ty jejich hlášky naprosto skvělý,originál­ní :o)

kiky

Peggy

hichkv

Al