Kelt

Další hudební legenda nás opustila. Vzpomenete si?

Zemřel zpěvák Jan Vyčítal.
https://www.no­vinky.cz/kultu­ra/clanek/zem­rel-zpevak-jan-vycital-40315163?seq_­no=3&source=hp&dop_a­b_variant=315430&dop­_source_zone_na­me=novinky.sznhp­.box&utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=z-boxiku&utm_cam­paign=null
Ti starší si možná vzpomenou na jeho charakteristické vtipy v Dikobraze i jinde. Kromě toho, hrál i ve skupině Greenhorns, dokonce byl frontman. A to, že byl autorem textů Oranžový expres, Blízko Little Big Hornu, jsem nevěděl do dnes ani já.

Nejlepší odpověď
Hufnágl

… a to jeho ráčkování. Skvělý muzikant, skvělý karikaturista.

Další odpovědi
Kepler

Člověče, kdybys na to neupozornil, tak jsem to dosud fakt nevěděl. A to jsem na koncertů Greenhornů chodil a Dikobraz si kupoval. Pak byli v rámci komunistické normalizace přejmenováni na Zelenáče a zájem opadl. V rámci blbé nálady. Dobrý borec, ale každý tam musí. Kdo asi bude další?

aliendrone

No to je HRŮZA! Asi si něco udělám! Nejspíš kafe… ;) :D :D

Kepler

alien: doufám, že to kafe bude od žida, pak budeš teprv celý otrávený. Když tak si pusť něco od AC/DC nebo Jarka Nohavici. Zhyň, ty imigrante!

led

alík, a to kafe má byť čierne, nie biele!