Stingo

Dalo by se zjisti, odkud byla zkopírována fotka s tímto názvem souboru?

Název fotky vypadá takto: Screen_20130117_­164437.jpg
Doplňuji:
Ale já ho musím najít!!!! Jsem se do něj zamilovala, víte?

Nejlepší odpověď
ivzez

Stingo, nehledejte, jak zveřejnit ukradenou fotku.
A pozor, před zveřejněním fotky potřebujete souhlas
všech osob, které na fotce jsou.

Další odpovědi
anonym

Ad Doplnění:…
Stingo – řítíš se do průs…švihu…
Zamilovala ses do někoho-nevíš koho…
:-O
___
Nech se zbavit svéprávnosti (zejména pokud jde o majetek – konto, nemovitost/i) – a pak hledej…
😁

McArthur

Pokud nejste majitelem fotky a chcete ji použít on-line, potom věřte, že existují programy automaticky porovnávající fotky. I když fotku trochu pozměníte, program to odhalí a následuje tahanice o zaplacení určité sumy za porušení autorských práv.

Pokud jste majitelem fotky a někdo Vám ji ukradl a zveřejnil, obraťte se na komerční (advokátní) firmy, které se snaží chránit Vaše zájmy a obvykle „vytlučou“ z prevíta nějaký ten peníz z něhož si většinu nechají a zbytek Vám dají.
Doplňuji:
Abych také odpověďěl na Váš dotaz, tak jen těžko to lze zjistit, odkud byla fotka zkopírována, pokud nemáte potřebnou techniku (viz horní odstavce).

Pepa25

Z názvu souboru se dá maximálně tak zjistit, že asi byla vytvořena nebo upravena 17.1.2013 (to je to 20130117 upros­třed), ale to je tak všechno …

anonym

láska tropí neplechy 🙂

Stingo

🙂

Stingo

mowlo já vím, jsem nepoučitelná, to se mi stalo už po druhé, ten první je můj manžel 🙂

anonym

LOL

A ten manžel to ještě ´vydejchává´ – a nebo už je -ex?

Stingo

Zatim nic nevi. Nema cenu to rozmazavat, kdyz ani nevim, kde ten dotycny je, ze. Proste na prvni pohled. 🙂

Stingo

Jenom jsem chtěla vědět odkud ten bastard, co se za něj vydával, tu fotku vzal. Určitě to muselo být z nějakého profilu na seznamce nebo co já vím kde. Mám ty fotky celkem čtyři. Třeba když uložíte fotku z něčího facebooku, tak to má děsně dlouhý název plný čísel, tak jsem si myslela, že takovýto název někomu něco řekne. Na youtube jsou samá videa, kde někdo zveřejňuje hudbu nebo fotky někoho jiného… A žaloval je někdo?

ivzez

Nemůžete vědět, jestli ten, kdo fotku zveřejnil, souhlas měl nebo ne.
A i kdyby neměl: Porušuje-li někdo zákony, neznamená to, že mohou i ostatní …

Znáte-li jeho jméno, příjmení, přibližně rok narození a místo, odkud by měl pocházet (kde se asi narodil), napište mi to vnitřní zprávy,
zkusím Vám něco zjistit (bez záruky!! – výsledek slíbit nemůžu) …

Stingo

Děkuji za zprávu, dotyčný ale není Čech. Nemůžu Vám poslat soukromou zprávu, máte to asi zablokované.
Jedná se tady o tohle: http://usgovin­fo.about.com/od/con­sumerawarenes­s/fl/Fake-US-Soldiers-Robbing-Women-Online.htm

ivzez

Stingo, napsala jsem Vám, pokud kliknete na „odepsat“. mělo by to už jít.

Na odkaz jsem se dívala, ale protože neumím anglicky, nevím, oč jde.

Na té fotce má být člověk, kterého hledáte?
Jste si tím jista? Mně přijde, že jsem podobných mužů viděla víc (ta maska hodně zkresluje) …