SteimlX

Dalo by se zbavovat většího množství odpadu tím, že by se sypal do aktivních vulkánů či kalder??

Panují tam takové podmínky, že by to ani ničemu neubližovalo ne??
samozřejmě bych tam nesypal uran, plutónium či podoné… myslím spíš komunální odpad

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak teplota by asi vyhovovala, ale to není všechno. Spaliny ze spaloven jsou filtrovány a čištěny v pračkách než se vypustí do atmosféry.
http://kicodpa­dy.cz/jak-to-chodi.html

Ze sopky jde už škodlivin víc než dost.

Další odpovědi
Drap

To by nebylo asi nejvhodnější řešení, nehledě k tomu, že je velmi málo vůlkánů, které by šli takto využít. Vzrůstaly by náklady na obtížnou a dlouhou přepravu. Zplodiny by unikaly do ovzduší. Obdoba je s vyvážením do vesmíru, všechna takováto řešení jsou velmi drahá.

badisko

a co splodiny ktere vznikaji pri horeni?…lepsi by byl vesmir…!!!! ......

hanulka11

to by nejspíš nebylo dobré řešení

Bedy

badisko: Kolem Země obíhá tolik nepořádku, že už toho je opravdu dost – jen starých nefunkčních družic, řada různých fragmentů z lodí, apod.
Takže to by se muselo vyhazovat opravdu hodně daleko a to bysme se pěkně plácli přes kapsu…

BANAN93

nehledě na to že vulkán musí upouštět tlak..... když bys ho zašpuntoval tak by ses mohl připravit na další Pompeje

badisko

bedy .....kdyz nemate svuj nazor a svou odpoved tak se raci nevyjadrujte vubec …uz zacinate byt docela otravny…