Dalo by se to na něco jiného použit?

http://www.al­za.cz/saitek-wireless-adapter-pro-ps2-d158808.htm

toto jsem si koupit, ale nepasuje k PS2, za tu cenu se to dalo očekávat, reklamovat to nebudu, ale ani vyhazovat.
nešlo by to použít na něco jiného? např. na ovladač k PC? (třeba klávesnici)

Nejlepší odpověď
kapka

Jako hračka pro děti /starší tří let/ třeba? Vypadá to jako model vesmírné základny nebo tak něco. 😁 A takovou hračku byste za ty peníze určitě nesehnal.
No dělám si trošku legraci…

Další odpovědi
led

Dalo by sa to možno použiť na „diaľkové“ prepojenie napríklad jostycka PC s PC, ale museli by sa urobiť redukcie na konektory. Vhodné pre technických šikulov – hračičkárov