dust8

Dalo by se scvaknout sešívačkou šest zalaminovaných stránek?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Záleží na sešívačce – ty největší (se spec. sponkami) jsou i na 50 – 60 listů standardního papíru …

Další odpovědi
Hlada

Chtělo by to sešívačku, která umí pracovat se sponkami minimálně 24/8.

nyjono

Dalo,
Ale záleží na sešívačce, na tlouš%tce laminovací folie i papíru.

Dochy

To co známe z běžných kanclů – těžko. Leda naznačit kde má sponka projít proděrovat jinak (hřebík) a pak teprv sepnout sponkou. Ale existují i slabší folie a silnější sponky