fcoop

Dalo by se s Igorem souhlasit?

Komunisté se drželi u moci popravami, Češi je stejně volí. To je unikát, říká historik.

http://zpravy­.ihned.cz/poli­tika/c1-57907490-komuniste-se-drzeli-u-moci-popravami-cesi-je-stejne-voli-to-je-unikat-rika-historik?utm_sou­rce=mediafed&ut­m_medium=rss&ut­m_campaign=me­diafed

I to malé dítě ví,že když si sáhne na rozpálenou plotýnku,tak se spálí a udělá si bebí.
Podruhé to neudělá.
My si na ní saháme opakovaně.Když si popálíme jednu,máme ještě druhou…

Nejlepší odpověď
annas

Je to tak. Mnozí jedinci mají krátkou paměť. Přestane platit nepsané pravidlo, že se s komunisty nevládne.? Zasloužíme si vůbec demokracii a svobodu? Jsme to, co opakovaně děláme…

Když jsem sii prohlížela kandidátní listinu KSČM v našem městě, všimla jsem si, že na ní převažují starší jedinci. Jsou disciplinovaní, takže chodí volit. K nim se přidali další voliči, protože jsou nespokojení s poměry u nás. Domnívají se, že KSČM všechno vyřeší … Možná zazáří, ale i zhasne … Snad.

"Ten, kdo zapomene na svoji minulost, je odsouzen ji znovu prožít.“
George Santayana
Doplňuji:
Ad ten který je. Doufám, že jsem vaši odpověď pochopila správně.

Další odpovědi
led

Hra,
Človek rodu obecný, rád pozoruje, za bezpečným sklom svojho domova, iných tvorov, ľudí rodu politik, pri ich pestrofarebných životných premenách „v prospech človeka obecného“. Skúša tlačítko „replay“, opakuje si scény, prehadzuje ich medzi sebou a vďaka tejto hre zabúda na ťažkosti pri zháňaní potravy.

ten který je

To proto,že jsou u nás lidé uvědomnělí a nejsou jako nějaký Mongol.

http://zpravy­.idnes.cz/svrze­na-socha-lenina-v-ulanbataru-v-mongolsku-f4e-/zahranicni.as­px?c=A121014_213557_zah­ranicni_brd

P.S.Co takhle tuto sochu odkoupit a umístit někam na náměstí ?! 🙂

Ar

Pro ty co si myslí, že že padsátá léta byl jinde ráj.
http://www.blis­ty.cz/art/65410­.html
Je zvláštní, že naše media se třeba o tomto ani slůvkem nezmínila.
Ona ta pravda prostě není jen červenomodrá.

annas

Ad ten který je. Snad jsem vaši odpověď pochopila správně.