dust8

Dalo by se předpokládat, že ke starému notebooku, který má 4GB RAM, se tenkrát daly originál Windows 7 32Bit či snad 64?

Jde mi o to, že bych zkusil kontaktovat prodejce, jestli náhodou nemá instalační DVD s Win 7, ale raději bych 64Bit. Možná se dávaly dříve takové ty DVD kde byly jak 32, tak i 64ka? To by bylo nejlepší.

Kolik mám nabídnout za případné DVD se systémem? (Pokud jej teda vůbec ještě mají/najdou)

Nejlepší odpověď
Schluker

Lepsi bude zadarmo si stahnout image primo u zdroje:

https://www.mi­crosoft.com/cs-cz/software-download/windows7

Pak bud vypalit anebo na flashku a bootovat z ni :)

Další odpovědi
anonym

Microsoft dodává výrobcům jen OEM verze, to jsou jen licencovaná seriová čísla, žádné dvd, žádná krabice, žádný manuál, jen seriové číslo … výrobce vám žádné instalační dvd posílat nebude. Leda byste u něj za pár tisíc koupil fungl novou krabicovou licenci, což je krajně nevýhodné 🙂

Edison

Už jsem ti odpověděl na všechny Tvé otázky tohoto typu, dokonce i na ty, které jsi ještě nepoložil: Předpokládat můžeš naprosto cokoli.

Ujasni si význam slova „předpoklad“.