Drap

Dalo by se nějak zjistit za jak dlouho se zde průměrně ocitne nová otázka ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano. Sledovat čas mezi otázkami. Pak ten čas sečíst a vydělit počtem otázek.
Pak by se jště dal třeba spočítat klouzavý průměr a směrodatná odchylka.
Zítra ale rohlík bude stát stejně nebo bude dražší.

Další odpovědi
tom004

„Snadno“,každá otázka má svoje vloženo a čas.Stačí si sednout a několik dní počítat vložené od 00.00 – 24.00,a je to.Potom za použití několika početních úkonů dojdeš k výsledku,ale podle mne je to práce na „sbohem rozume“.Už to co jsem napsal je „na hlavu“. 🙂

FOG

Mam vysledovano,ze se zde objevi cca 7 novych stranech,kdy je pritom 15 otazek na strance.
Takze si myslim,ze asi tak 100 otazek denne,plus minus.

HDMI

Jde o to kdy a v kolik hodin.Odpoledne je to v průměru tak jedna za 20 minut.Ale večer třeba 1 za 2 hodiny.