dust8

Dalo by se něco hodnotného vyndat na součástky ze set top boxu?

Nejlepší odpověď
anonym

Set top box není PC, žádné univerzálně využitelné komponenty které bys jako uživatel mohl jednoduše vyjmout a připojit do jiného zařízení v sobě nemá. Pro běžné uživatele je to neproniknutelná černá skříňka a pokud technicky či morálně doslouží je vhodný jen k recyklaci.

Další odpovědi
anonym

Když to celý, složený a funkční, stojí 600 Kč, tak jednotlivý součástky nebudou mít valnou hodnotu.