Lgee

Dalo by se do ústavy přidat ustanovení „Česká republika nemůže být členem žádné mezinárodní organizace“?

Proč by se to nemohlo stát, pokud by nějaký stát chtěl být suverénní země?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, muselo by to však projít legislativním procesem a to se nikdy nemůže stát.

Další odpovědi
Emefej

Čistě technicky vzato, ano. Do své ústavy si každý stát může dát cokoliv.

quentos

V tomto znění určitě ne. Napsat „česká republika“ může jen ignorant.

Lgee

samodzřejmě Česká republika, takový blb zas nejsem. Zrovna capslovk byl daleko no.

Lgee

J