Dálkové studium

Když už to tu proběhlo,kde by se dal Praze studovat dálkově obor stavebnictví,pří­padně pozemní stavitelství,našla jsem školu na Praze 4 SPŠS,ale bohužel od září neotvírají dálkové studium
Doplňuji:
ono to právě není tak jednoduché,ten odkaz co jste mi poslala,to je jedna škola a právě ta škola,kde jsem se hlásila na dálkové studium

Odpovědi
panenka

Posílám ti kropítko odkaz na dvě školy v Praze,nebo si dej do vyhledávače "obor stavebnictví dálkové studium"kde si pak v odkazech na stránce určitě pak vybereš vhodné dalkové studium.

Zdroj: http://www.stred­niskoly.cz/se­arch.html?strin­g=3647M01&kraj=ph&typ=o­bo