Dálkové studium

Dobrý den, je mi 33let, žiju v Karlovarském kraji, mám základní vzdělání a jen první ročník sou. Chtěla bych si dodělat vzdělání a dálkově studovat na kadeřnici nebo kosmetičku, ale nevím zda je to možné,šlyšela jsem že tyto profese se dálkově nestudují a hlavně ani nevím na koho se mám obrátit. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Wareg

Dobrý den, někde jsem slyšel, že se dá na kadeřnici v současné době udělat pouze kurz a jít do toho.