Michal Kole

Dali jste někomu z Vašich obdarovaných poukaz na plavecký kurz pro neplavce? Komu a v jakém počtu lekcí a rozsahu výuky?

Nejlepší odpověď
www

Ne.
Nejsou špindírové a v rámci své zábavy umějí všichni plavat.
Takže není důvod.
Doplňuji:
Promiň, ale jako vhodný a téměř exotický dárek to může připadat snad jen tobě Michale 😁.

Další odpovědi
Drap

Nikomu, všichni umí plavat

dudu

Pro svoje bližní jsem v nedaleké Černé Hoře možná našel něco lukrativnějšího:
http://www.pivni-lazne.eu/cerna-hora.php

Protiva

Můj pejsek je zatím neplavec, ale lekce plavání mu dám sám. Až povolí ledy, budu ho učit prsa, potom kraula.