Layla

Dali byste si na zeď dekoraci z toaletních rolek?

Jen tak ze zajímavosti komu to přijdu dekorace z předmětů jako rolky z taletního papíru jako dobrý nápad a komu to přijde nevhodné nebo dokonce nechutné? :D

Přidávám ukázku
http://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=39­5793703843565&set=a­.392832164139719­.92799.39281092080­8510&type=1&the­ater
Doplňuji:
Ještě doplňují: mě samotné přijde nápad velice originální ale již jsem slyšela reakce typu: To bych si na stěnu nikdy nedal. atd.
Proto přidávám i možnost nechutné a nevhodné

Nejlepší odpověď
ministri

Originální a nápadité

Doplňuji:
Nevidím na tom nic nevhodného, natož nechutného. Na zeď bych si to nedal, protože mám jiný vkus, ale jako nápad to vůbec není špatné. Pokud se člověk chová na záchodě normálně, tak je většinou rolka od papíru čistá. Navíc, myslím si, že málokdo pozná, že výsledný produkt je z rolek toaletního papíru, protože je má nabarvené a určitě i nalakované.

Další odpovědi
Lucijej

Originální a nápadité

Sama bych ani nepoznala, že je to z toaletních rolek.

odpomass

Originální a nápadité

Doplňuji:
Nechápu, co je na papíru nechutného…

anonym

Originální a nápadité

Doplňuji:
Kdysi jsme ve škole dělali dekorace z dutinek na nitě a dodneska tam některé visí na zdi. To je už asi 35 let.

Funna

Originální a nápadité

sice tohle zrovna můj vkus to není, ale oceňuju nápad na zužitkování věcí, které jinak skončí ve smetí (lepším případě v recyklační popelnici)…a nic nechutného na tom nevidím…

anonym

Originální a nápadité

Doplňuji:
Mně se náhodou taková dekorace líbí, protože je zajímavá a nápaditá.

hanulka11

Originální a nápadité

Rocker

Originální a nápadité

Damiana

Nevhodné

Přinejmenším. Mám za to, že co „patří“ na záchod, mělo by tam zůstat. Mě se stejně podobné výzdoby nelíbí, ani kdyby byly z obyčejného kartonu, ale když vím přesně o co jde, pak tuplem ne. Můj názor.
No, ale když si lidé dnes na zeď pověsí i tohle:
http://www.pro­fimedia.cz/fo­tografie/vysper­kovany-viktorianske-interier-restaurace-s-predmety-ze/0076959139/
Tak proč ne „umění“ z toaleťáku…:-(

johana 56

Originální a nápadité.Hlavně se využije vše.

anonym

ja bych si to klidne vyvesila i na domovni dvere ! :)

  • iv-

johana 56

Když bude dostatek rolek,hlásím se do výroby.

anonym

:)

manon

iv: Není to od vás reklama? :)))))

anonym

psssst !!! :)

manon

:X

anonym

:))