Popelka Sany

Dali byste si do mobilu dechovku?

Poslouchali byste v mobilu takovouhle hudbu?

Nejlepší odpověď
annas

Co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému. Co je to takováhle muzika,?

Že se vám nelíbí dechovka, proč odsuzujete druhé? Neexistují přece dva stejní lidé na světě, kterí mají stejný vkus. Je to snad jejich věc, co cthějí poslouchat.

Nemám, ani bych si do mobilu nedala žádnou hudbu, ale je vidět, že dechovka, která vychází z lidové písniičky, je nu nás stále zakořeněná, i když ji mladí, odsuzují.

V jednom pořadu jsme slyšela, že se návštěvníci rockových a bigbítových zábav obracej často k dechovkovému ryt­mu.

Známé : proti gustu … proč někoho kritizovat či se dokonce vysmívat tomu, že má jiný vkus.

Další odpovědi
Kelt

To, co se líbí tobě, se může líbit 80 %, ale ber v úvahu skutečnost, že mnoha lidem se líbí třeba vážná hudba, dechovka a pod. Je to jejich rozhodnutí, oni si to dali do mobilu nebo to poslouchají. Přece nechceš hodnotit lidi, kteří si koupili jinou hudbu než ty, jiné oblečení apod. Každý má právo volby.

anonym

Osobně jsem tomuto žánru nijak nepřilnul, takže spíš ne. Ale třeba babičce bych ji tam klidně nahrál, kdyby mne o to požádala a jsem si jistý že ona by ji upřednostnila před soundtrackem z Trona. Měl bych s tím mít nějaký problém ? Proč ? 🙂

sesednizkola

Já mám vyzvánění od Moravanky – Ráníčko jako zvuk na budík.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=X4IekhSSKrQ

xxx3

a já už jsem myslel, že tohle hrdé ošklíbání se na dechovkou už odvál čas.....

Mc Merkurion

… jako já dechovku nemusim, ale po pár pivech ji v hospodě zpívaj všici, bez ohledu na věk, tak jakýpak odsuzování, každej podle svýho gusta …

Dochy

A Ty by sis dala do mobilu Black metal?

Arne1

Jako úvodní hudbu na odrazení volajících…

Radius

Já bych si do mobilu dechovku nedal, ale dechovku asi někdo poslouchá, protože vysílá Radio Dechovka na 1233 kHz AM (střední vlny) a posluchače má.
Stejně tak dost lidí poslouchá Country (existuje Country Radio a ještě druhé jiné Country Radio od ABradio – to je internetové).
Také existuje radio, které hraje vážnou hudbu, to vysílá na 98.7 MHz v Praze (Classic Praha) není veřejnoprávní…