anetadela1

Dali byste si.............?

http://www.stre­am.cz/video/440046-fenomen-embrya-varlata-cervi-nejhorsi-jidla-sveta

Já ani omylem…na nejvýš ty opečný červi.....no ikdyž…asi ani to ne.....

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Každý má jiné chutě, ale co je moc je moc.
Jo a ta kačena (nezbyde???)

Další odpovědi
FOG

Dejte pokoj,ja si pecu kacenu,k tomu knedlik a zeli s plzni.
I kdyz,jak rikavala moje babicka- proti gustu zadny disputat,takze komu to nevadi – dobrou chut.

Zuzik

fu to je hnus, já takový lidi nehápu. Jak tohle můžou sežrat. bleeeeeeeeeeeee!!!

panenka

JÁ V ŽÁDNEM PŘÍPADĚ OPRAVDU PĚKNÝ HUMUS

vecernice

Vydržela jsem se na to podívat,ale opravdu bych si z toho nedala vůbec nic.Nikomu to neberu,ale jak už jsem jednou psala-co je živé a hejbe se nesním.

Wareg

Jiný kraj, jiný mrav, ale toto je už i na mě příliš! Jediné štěstí, že ve videu neukazovali psy, kočky či opice, to bych asi vrhnul…

lenina270

některé národy nemusí zase králíka či jiné naše speciality tak co?jak už tu nekdo řekl-jiný kraj…