Dali byste se léčit MUDr. Rathem?

Nejlepší odpověď
redy

To by musel bejt jedinej a ještě bych váhala. Takovej člověk bezcharakterní -
Je mi jedno že si nastřádal ale měl se k tomu postavit čelem, a né se chovat jak zbabělec.
Tak dlouho se chodí se …

Další odpovědi
dědapetr

Dal, i dobrý doktor může brát úplatky a u doktorů je to běžný jev, ne však u každého.

arygnoc

no keby sme posedeli pri tom jeho víne…

😉

ReHu

Pokud bych měla doporučení na jeho lékařské dovednosti a blíž mého bydliště nebyl slušný dentista, tak proč ne?

lexx

von někdy léčil ? kde a s jakým výsledkem ? není to doktor na papíře jak Klaus profesor a Kalous ekonom ?

anonym

jestli je opravdu zručný doktor, jako úplatný politik, tak proč ne

anonym

Jestli to je zručný gynekolog,tak bych mu pravděpodobně roztáhla na beranidle,ale jestli to je (byl) jen „pouhý“ birokrat,tak bych mu asi jen plkla na hlavu živočišný kondicionér jo,co s ním?

Shaohao

to je nějaký esoterik?