uccello

Dali byste mi tip na tablet s Androidem, který má slot na SIMku pro mobil. internet?

Koukal jsem na Alzu, ale v těch technických parametrech to nějak nevidím. Je to pro mého otce, který by chtěl k tomu i ten mobilní net. Cena max. do 2600,– Díky

Nejlepší odpověď
Bedy

Do 2600 Kč seženete prkénko na krájení masa nebo zrcátko, ne tablet. Když už chcete kupovat tablet, tak to chce minimálně nějakých 5 tisíc.

Kombinace levný tablet a Android je zdroj utrpení. Kdžy už levný tablet, tak aspoň koukněte na velikost operační paměti (aby byla minimálně 1GB) a procesor (aby byl minimálně dvoujádrový na nějakých +/- 1,2–1,5GHz)

Další odpovědi
Jsemtady

Prestigio multipad, vyherce testu na Idnes. V nabidce ho ma napr. T-mobile za 359mesicne i s 3G internetem.
Klidne napis .. 🙂