Avatar uživatele
anonym

dali by se sny nějak nahrávat?

stejně jako se točí filmy, lae s tím, že si se natáčelo, co se nám zdá a mohli bysme si to další den pustit, teď na to nemáme určitě dostačující techniku, ale někdy to půjde?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Syd, chudst, anonym před 4617 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kosaaaak

Určitě by to šlo už i teď, problém je že by se dost dlouho dobu musel scanovat konkrétní mozek jak reaguje na různé podněty, aby se poznalo která reakce (aktivita) co zanmená. Nehledě na to že by to v dnešní době stálo neuvěřitelný prachy. Asi nejjednodušší a nejlevnější by bylo pořídit s vlastního hypnotizéra.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Uz na tom vedci v Americe dokonce pracuji. Otazka je, jestli to bude fungovat. V serialu Dr.House se objevil jeden takovyto „citac snu“, ale nevim, jestli je to skutecne anebo jen ‚sci-fi‘; predpokladam ale, ze muze jit o realny pristroj, v Housovi jde o neco jineho, nez o fikci v podobe techniky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

No , ja dnes celou noc " plela " zahradu , tak nevim , jestli bych si to chtela poustet i druhy den !! 🙂
P.S. Vcera jsem si rikala , ze pristi vikend opravdu nejaky ten plevel zlikviduji .. proto ten sen. Ne nadarmo se rika , ze nas sny k necemu vedou.. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Umíme detekovat jestli nějaký sen probíhá, umíme detekovat, jestli je příjemný nebo nepříjemný, ale že by šel „nahrávat“ jako film, k tomu se stavím skepticky. Především proto, že sen jako takový „neexistuje“, je to jenom představa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jé,to né.!To by bylo rozvodů.Já když slyším v práci(někdy i mně),co se někomu zdálo,neumím si představit pak tu rodinnou produkci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek