poa.li

Dali by jste přednost pohodlí domova v péči rodičů, pře stáním na vlastních nohou s vlastní zodpovědností?

Nejlepší odpověď
panenka

Velice brzy jsem se osamostatnila i když je mě u rodičů moc dobře dávám přednost stát na vlastních nohách a řídit si svůj život sama.Hodně věcí jsem se jako sama naučila a moc si toho vážím ted když už mám děti to co umím zase učím je

Další odpovědi
hanulka11

Celkem brzy jsem se vdala a chtěla jsem žít po svém …nebýt pod vlivem rodičů .

iceT

Určitě vlastním nohám a vlastní zodpovědnosti,jeden se tak víc naučí starat se o sebe a vše si zařídit,ale taky vážit si rodičů,jelikož za ti za svoje děti běhali a vyřizovali nejmín 18 let.
Chci říct,že péče rodičů je skvělá,ale schopnost postarat se sám je k nezaplacení­.Prostě taková průprava do života.Znám ovšem i takové,co se sami postarat neumí nebo nechtějí.