Avatar uživatele
BOBANAK

Dala jsem SIM kartu T-Mobile ze starého mobilu do nového a nefunguje. Jak postupovat, aby se aktivovala?

Dala jsem sim kartu tmobil ze starého mobilu do nového a nefunguje.Jak postupovat, aby se aktivovala?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1976 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Jak „nefunguje“? Normálně to fungovat má, nic, jako „aktivace“ se nedělá. Co nový mobil hlásí?

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Roman71

Znovu aktivovat již aktivní SIM kartu? Není potřeba. Vezmi ten nový telefon do prodejny svého mobilního operátora a nech si do něj vložit SIM tak, aby fungovala. Třeba je zasunuta špatně. Těžko posoudit z položeného dotazu, co se vlastně stalo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Aktivovaná SIMka je aktivovaná „jednou provždy“,
lze ji používat v různých mobilech, není potřebná
žádná „další aktivace“.

Je ten nový mobil nabitý? Vsunula jste kartu správně?

@Mosoj:
Se zálohováním např. kontaktů souhlasím.
Ale fomátovat SIMku? To vidím prvně…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Asi blbě zastrčená SIM (nejpravděpodob­nější možnost). Ověř, zda je opravdu dobře vložená. Další možností je brandovaný telefon. Může se stát, že např. tlf od O2 prostě nevezme SIMku T-mobilu (nespustí se s ní). To pak budeš muset nechat upravit firmware telefonu nebo na něm provozvat pouze SIMky operátora.. Brandovaný tlf poznáš tak, že při spouštění zobrazuje logo svého operátora.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Data na kartě zazálohovat jinde a příslušnou kartu zformátovat v novém mobilu. Pokud na ní data nejsou, zformátovat ihned. Potom by měla fungovat. Je zcela běžné, že je třeba zformátovat kartu na zařízení na kterém má fungovat, zejména když je karta před tím používána na jiném zařízení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miroslav.bk

Otazka je, o jake typy tel.se jedna?
Jak se projevuje ona nefunkcnost SIM – neprihlasi se do site, nebo ji telefon vubec nenacte („vlozte SIM“)?

Pokud je ten stary telefon opeavdu hodne stary, je mozne ze ta SIMka je urcena pro jine napeti (volty) nez dava novy telefon. Ale to tedy velmi nizka pravdepodobnost..

Edit: Pisete SIM T-Mobile, tzn.ze voltaze se to tykat nebude, tim to s urcitosti neni, nebot v dobe, kdy prisel na trh operator T-Mobile (pozor, nehovorime o Paegasu) se jiz pouzivaly SIMky s „dnesni“ voltazi.

Upravil/a: miroslav.bk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petr1491

Pokud byla na kredit, tak se myslím po roce zruší/deaktivuje a číslo bude dáno někomu jinému.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Zrušené číslo NEBUDE dáno NIKOMU jinému!!!

před 1974 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

@mosoj: … jak se formátuje SIMka ???

před 1976 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Aliendrone, míval jsem tyhle telefony… a že by to nevzalo se mi dělo tak někdy v devadesátých letech.

před 1976 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Jo, také jsem to dlouhé roky neviděl. Jeden ale nikdy neví s čím nás „obšťastní“ – venkoncem operátoři neustále opakují/zkouší staré fígle v nových oblečcích. ;) :)

před 1976 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Bóóóže… popiš problém pořádně! Co mobil udělá po zapnutí s tou SIMkou??? Musí přeci něco napsat. Jak jsou na tom připojené sítě? Máš problém popsat problém!!

Raději zajdi tam, kde jsi mobil koupila, nebo k operátorovi!

před 1976 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Edison, velmi „odborné“ rady. Také jsi si s někým dopisoval?

před 1976 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Mosoji, nepleteš si kartu a kartu?? Jaký formátování SIMky? Kdes to vyčetl, nebo slyšel? Já tu odborné rady nedávám, neb tazatelka o problému napsala prdlajz. Zato Tvoje rada je tak nějak… totálně k ničemu, neb je zcela o něčem jiném a to tazatelka vědět, jak koukám na dotaz nepotřebuje. Aspoň zatím. Takže bys měl přibrzdit.

před 1976 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek