Dala bys se reflexní vesta upravit či zastříhnout do takového tvaru, aby pasovala na psa?

Nejlepší odpověď
zjentek

Tohle zboží je běžně v prodeji, snad na každý psemeno.

Další odpovědi
Lamalam

Proč zastřihovat? Reflexní vesty pro psy různých velikostí se zcela běžně prodávají v každém psím obchodě.

nyjono

Teoreticky ano. Záleží na velikosti vesty a psa. Největší rozdíl v lidském a psím tvaru je, že lidé mají ruce do stran a psi směrem dolů.
Také je potřeba oblek pro psíka upravit tak, aby mu neklouzal na stranu a současně nepřekážely úchyty v pohybu.