hapiky

Dala by se zařadit do nadpřirozena nějaká, ať už jakákoliv magická moc?

Nejlepší odpověď
Kepler

Magie je jen nepoznaná věda. Kdysi byla i chemie považována za magii a říkalo se jí alchymie. Ve skutečnosti to věda nebyla a tápalo se ve slepých uličkách. Nadpřirozeno neexistuje, jen tam škatulkujeme jevy, pro které zatím nemáme vysvětlení.

Další odpovědi
zjentek

Naším směrem právě letí asteroid, který má magickou moc nás trefit – natachtit to do Země. Pokud se tak stane a srážka nesplní předem vypočítané očekávání, asi žažijeme nějaké to nadpřirozeno.

etau15

Já si myslím, že jo.

elkon

To je to samé.