kikinka2210

Dal by se urychlit růst nehtů?

dal by se urychlit růst nehtů??Jak?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pravidelně hnojit a zalévat.

Další odpovědi
Radak

Mě pomáhají vitamíny z lékárny – vápník, zinek, selen, B-komplex. A výborná je bílá tužka od Oriflame, která vyčistí a zpevní nehty, zároveň chrání před znečištěním. Obsahuje nějaký dobrý krém.

anonym

Jedením vepřové kůže, to znamená tlačenku. Semínka z dýně. Vepřové koleno. To pak nehtíky rostou jako z prstu!

pussy

Jojo, rozhodně si kup v lékárně Biosil!!! opravdu po něm sílí nehty i vlasy a rychleji rostou!!! :)