Cadent

Dal by se poskládat dobrý počítač do 20 tisíc?

Mám v plánu si sekládat lepší počítač. Komponenty jsou šíleně zastaralé a snad kromě SSD je potřeba vyměnit úplně vše. Posuďte sami, přikládám obrázek. Otázka je tedy jednoduchá. Je možné z takovýhle peněz poskládat něco, co by rozjelo i nové hry ? Potřebuju pár rad, v tomhle oboru jsem laik. Příkládám i anketu.

Odpovědi
jáára

Seskládat si počítač

Dá se za ty peníze něco postavit. Grafiku koupíš příště. Základní ti zbude.

miroslav.bk

Seskládat si počítač

Petr1491

Seskládat si počítač

Petr1491

Takové PC na hraní současných her nestačí. Raději investuj více, grafika je základ, ale ono to na sebe navazuje vše. Také 8 GB RAM je prostě málo pro svižný chod. Já mám 16 GB RAM a to na PC pouze pracuji a občas upravuji video na youtube.