_136

Dají se výrobky nějak rozeznat od originálu a od padělků?

Dostal jsem nabídku na odkoupení mírně použitých botů od Louis Vuitton od prodejce z Kanady z webu Ebay,ale mohu nějak zjistit že boty co mi prodá nejsou padělek ale originál což se u luxusních botů velmi občas stane a nejde to rozeznat. Díky

Odpovědi
Drap

Pokud nejsi odborník a nerozeznáš to sám, je jediná možnost, nechat výrobek prohlédnout soudním znalcem.

Kryšpín

Samozřejmě budˇ je to z Číny nebo Asíe.