Dají se zfalšovat poštovní známky přes tiskárnu?

Odpovědi
Muffz

Prodávají se známky, které jsou samolepky (třeba Čtyřlístek). Takové si myslím, že by šly zfalšovat jednoduše, papír na samolepky se dá koupit všude, překreslit obrázky je otázka chvilky. Jen si udělat nějakou formičku na vyřezání, ale to asi taky není velký problém.

Akorát nevím, jestli nejsou barvy tisku nějak upravené nebo v tisku není mezivrstva, podle které by se dal poznat padělek. Na první pohled ale nejde nic takového vidět.

Drap

Teoreticky ano, prakticky to už tak snadné neni.