Dají se vyrobit boticky pro pejska?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je mozne vyrobit pejskovi boticky, chtěla bych je v zimě na sůl, protože mé fence vzdy popraskaji pacicky, nebo pokud máte se solí s pejskem jiné zkušenosti(treba mazat packy něčím) prosí napište mi je. Pokud màte na botky nějaký návod, prosím přidejte ho, děkuji :)

Nejlepší odpověď
Bedy

U nás už chodníky nesolí, ale když ještě je solili, tak jsem se snažil se psem chodit mimo chodník, pokud nebylo hodně sněhu anebo jsem mu vždycky ťapky omyl pod vodou a vysušil ručníčkem. Nebyl pak problém.

Další odpovědi
anonym

Městským psům, kteří jsou hákliví na posypové chemikálie většinou stačí namazat „chodidla“ indulonou nebo jiným ochranným mastným krémem, protože tyto prostředky spíš vysušují než „rozežírají“ povrch nášlapných ploch psích tlapek. Napřed zkus vystačit s touto metodou, většinou to pomůže.
Některým psům se na procházkách ve sněhu tvoří mezi polštářky zledovatělé kusy sněhu a to jim také vadí.
Tady je jeden z mnoha odkazů (zadej si " boty pro psa") a můžeš si vybrat
z hotových výrobků outdoorových typů botiček.
http://www.re­beldog.cz/cz/zbo­zi/608_0/ochran­ne-boty-pro-psy

zzzzz

Než jdeš ven, tak mu je namaž něčím mastným, třeba indulonou, ta zabrání vniknutí soli. Jinak choď mimo chodník, pokud je to možné. Hned jak se vrátíte, tak mu je omyj a zase namaž. Oblečky i botky se dají koupit, ale pokud na to pes není od mala zvyklý, tak je asi chtít nebude. když tak si jedny kup a podle nich vyrob další, ale já si myslím, že mu to bude nepříjemné, přeci jen je zvyklý používat drápky.

Sůwa

Kdysi jsem se o to pokoušela pro pejska sousedky, ale tenkrát ještě nebyl k dispozici internet, tak se moc nezdařilo.
Teď jsem ale našla :
http://www.pejsek-in.cz/boty/c-1142/?utm_sou­rce=sklik&utm_me­dium=cpc&utm_cam­paign=oblecky_os­tatni_boty-pro-psy
Už bych si na to klidně troufla 🙂

NikkiD

Když jsem měla ještě kočičáka, který chodil ven, tak jsem mu vždy před a po odchodu namazala packy indulonou a fakt to pomáhalo.